SALÁTY & CHUŤOVKY

ZELENINOVÝ SALÁT S HROZNOVÝM VÍNEM

13. října 2016 v 18:24 | Karla
Pokud patříte mezi příznivce mého blogu, pak dobře víte, že moc zeleninová nejsem. Je to tak - ovoce mám mnohem raději. Ale protože i zelenina je pro organismus cenná, sem tam si zeleninový salát udělám. A když do něj přihodím několik kuliček sladkého červeného vína, tak si na něm i moc pochutnám.

PEČENÁ DÝNĚ S BYLINKAMI

5. října 2016 v 17:19 | Karla
Dýni zbožňuju. Toho jste si už možná všimli. Nejvíc mi chutná klasická Hokaido a máslová. Mám ráda polévku z ní, koláče, muffiny, ale ráda si na ní pochutnám i jen tak. Samotná pečená je výborným pohoštěním pro návštěvu i chuťovkou k vínu.

CUKETOVÉ ŠPALÍKY SE SEMÍNKY

28. června 2016 v 17:52 | Karla
Kdybych měla tyto špalíky popsat jedním slovem, řekla bych, že jsou boží. Dělám je místo chuťovek k vínu, když mají přátelé přijít na návštěvu. Podobným způsobem můžete obalit také lilky nebo červenou řepu.

OVOCNÝ SALÁT S MÁTOU

15. června 2016 v 15:18 | Karla
Ovocné saláty jsou vděčné. Zejména v létě, kdy si je můžete připravit ze sezónního ovoce, které je snadno všude dostupné, nebo které si, pokud máte zahrádku, můžete sami vypěstovat. Podle chuti a hladu si je můžete připravit s různými semínky, oříšky, jogurtem nebo zakysanou smetanou. Pokud nemáte javorový sirup, lze použít tekutý med.

 
 

Reklama